Genel Müdür Mesajı

AR Elektrik olarak 20 yılı aşkın bilgi ve birikimden aldığımız özgüven ile Sektörümüzde yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.

Dünyanın en önemli firmaları ile iş yaparken öğrendiğimiz kurumsallaşma kültürünü daima paradan daha önemli kazanç olarak gördük ve karşılığını fazlasıyla alıyoruz. Artan talebe karşı yatırım arzı ile karşılık vermeyi ilke edindik.

Her yıl Uluslararası fuarlara katılarak Sektörel yenilikleri yakından takip etmeye devam ediyoruz, teknolojinin kritik öneminin farkında olarak şirketimizi geleceğe hazır hale getirmeye gayret ediyoruz. Bu sayede müşterilerimiz için ürünlerimizi sürekli geliştiriyor, rekabetçi, teknolojik ve yenilikçi çözümler sunuyoruz. Ürünlerimizi Dünyanın en iyi Laboratuvarlarından aldığımız test belgeleri ile süslüyoruz.

Uzlaşmacı, güvenilir, çalışkan ve araştırmacı olmak ilkelerimiz ile bir projeye başladığımızda ilk gün ki heyecanımızla, var gücümüz ile saldırıyor ve proje başarıyla tamamlandığında yaptığımız işten keyif alıyoruz.

Dünyanın hemen her kıtasında zorluk dereceleri birbirinden üstün projeler bitiriyoruz. Devam eden bu serüvende öncelikle bize güvenen ve destekleyen Müşterilerimize sonsuz kez teşekkür ediyorum, Tedarikçilerimize işbirlikleri için teşekkür ediyorum, AR Elektrik takımının her bir oyuncusuna teşekkür ediyorum.

Gençliğimizin enerjisi ile henüz gidecek çok yolumuz, bitirecek çok işimiz var …

Saygılarımla
Ramazan GÖL